Bėgimas vyks spalio 12 dieną

Atidarymas 12:35 val.

Varžybų pradžia 12:58 val.

Estafetinis bėgimas

2017-08-27

Spalio 13 dieną jau aštuonioliktąjį kartą Klaipėdoje vyks tarptautinis bėgimas Gintarinė jūrmylė”, kuriame kasmet dalyvauja šimtai bėgikų iš visos šalies bei užsienio.

Tai – VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos ir  Klaipėdos apskrities lengvosios atletikos federacijos sumanytas sporto ir sveikatingumo projektas bei analogų Lietuvoje neturintis marinistinis renginys.

Jo organizatoriai siekia, kad kiekvienas Klaipėdos miesto, krašto gyventojas kartu su kaimyninių valstybių bėgikais įveiktų jūrmylės nuotolį – 1852 metrus.

Siekiant populiarinti šią idėją, šiemet antrą kartą “Gintarinės jūrmylės” varžybose vyks estafetinis bėgimas, kuriame galės dalyvauti Klaipėdoje ir visoje šalyje veikiančių įmonių komandos.  Komandą sudarys 4 asmenys, kurie turės įveikti po 0,5 jūrmylės, t.y., 926 metrus.

Estafetinis bėgimas 4X0,5 skirtas tik mėgėjams: profesionalai jame dalyvauti negalės. Estafetinio bėgimo dalyviai startuos kartu su bėgikais, kurie dalyvaus 1 jūrmylės bėgime 14:05 val., o finišuos atskirai, kadangi estafetinis bėgimas užtruks ilgiau. Komandos narių amžius nėra apibrėžiamas.

Estafetiniame bėgime 1 – 3 vietas užėmusios komandos bus apdovanotos „Gintarinės jūrmylės“ taurėmis. Kiekvienas prizinės vietos komandos dalyvis bus apdovanotas „Gintarinės jūrmylės“  diplomais, medaliais ir marškinėliais.

“Gintarinės jūrmylės” organizatoriai kviečia pasinaudoti proga paviešinti įmonės vardą ir komandas pasipuošti įmonės marškinėliais ar kita atributika.

Dalyvavimas bėgime su įmonės komanda – ne tik puiki galimybė puoselėti sveiką gyvenseną, bet ir pristatyti savo veiklą, stiprinti įvaizdį ir taip kurti įmonės pridėtinę vertę.

Taip pat tai šaunus būdas išbandyti savo fizines jėgas, geriau pažinti vieniems kitus ir stiprinti įmonės komandos dvasią.

Kviečiame suburti savo įmonės komandą ir dalyvauti renginyje!

Registracija: siųsti dalyvių sąrašą ir įmonės pavadinimą adresu drasutisbarkauskas@gmail.com

Estafetinio bėgimo starto mokestis – 32 eurai.  Mokestį pervesti iki spalio 11 d. į Klaipėdos miesto sporto bėgimo klubo atsiskaitomąją sąskaitą – LT807180500000700615 AB “Šiaulių bankas”.

Iki susitikimo prie „Gintarinės jūrmylės“ starto linijos!

 

Iki starto liko:
Draugas
Organizatoriai
Generalinis rėmėjas
Pagrindiniai rėmėjai
Informacinis rėmėjas