Bėgimas vyks spalio 10 dieną

Atidarymas 12:35 val.

Varžybų pradžia 12:58 val.

Estafetinis bėgimas

2019-09-03

Spalio 12 dieną jau devynioliktąjį kartą Klaipėdoje vyks tarptautinis bėgimas Gintarinė jūrmylė”, kuriame kasmet dalyvauja šimtai bėgikų iš visos šalies bei užsienio.

Tai – VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos ir  Klaipėdos apskrities lengvosios atletikos federacijos sumanytas sporto ir sveikatingumo projektas bei analogų Lietuvoje neturintis marinistinis renginys.

Jo organizatoriai siekia, kad kiekvienas Klaipėdos miesto, krašto gyventojas kartu su kaimyninių valstybių bėgikais įveiktų jūrmylės nuotolį – 1852 metrus.

Siekiant populiarinti šią idėją, šiemet ketvirtą kartą “Gintarinės jūrmylės” varžybose vyks estafetinis bėgimas, kuriame galės dalyvauti Klaipėdoje ir visoje šalyje veikiančių įmonių, organizacijų ar kitų įstaigų komandos. Komandą sudarys 4 asmenys, kurie turės įveikti po 0,5 jūrmylės, t.y., 926 metrus.

Estafetinio bėgimo dalyviai startuos kartu su  1 jūrmylės vyrų bėgimu, o finišuos atskirai, kadangi estafetinis bėgimas užtruks ilgiau. Komandos narių amžius nėra apibrėžiamas.

Estafetiniame bėgime 1 – 3 vietas užėmusios komandos bus apdovanotos „Gintarinės jūrmylės“ taurėmis, o kiekvienas prizinės vietos komandos dalyvis bus apdovanotas „Gintarinės jūrmylės“  marškinėliais.

“Gintarinės jūrmylės” organizatoriai kviečia pasinaudoti proga paviešinti įmonės vardą ir komandas pasipuošti įmonės marškinėliais ar kita atributika.

Dalyvavimas bėgime su įmonės komanda – ne tik puiki galimybė puoselėti sveiką gyvenseną, bet ir pristatyti savo veiklą, stiprinti įvaizdį ir taip kurti įmonės pridėtinę vertę.

Taip pat, tai šaunus būdas išbandyti savo fizines jėgas, geriau pažinti vieniems kitus ir stiprinti įmonės komandos dvasią.

Kviečiame suburti savo įmonės ar kitos įstaigos komandą ir dalyvauti renginyje!

Registracija: siųsti dalyvių sąrašą ir įmonės, įstaigos pavadinimą adresu drasutisbarkauskas@gmail.com, tel.: + 370 608 40931.

 

 

Iki susitikimo prie „Gintarinės jūrmylės“ starto linijos!

 

Iki starto liko:
Partneris
Organizatoriai
Pagrindiniai rėmėjai
Didieji rėmėjai
Informacinis rėmėjas