Bėgimas vyks spalio 13 dieną

Atidarymas 12:35 val.

Varžybų pradžia 12:58 val.

Rezultatai 2017

 

3 JŪRMYLĖS
6 JŪRMYLĖS
MOTERYS VYRAI
Vardas, pavardė Rezultatas Miestas Vardas, pavardė Rezultatas Miestas
1. Loreta Kančytė 20:04 Kaunas 1. Siargei Platonov 35:13 Baltarusija
2. Alena Barysenka 20:16 Baltarusija 2. Justinas Beržanskis 35:24 Šiauliai
3. Monika Juodeškaitė 20:41 Kaunas 3. Evaldas Gustaitis 37:29 Marijampolė
4. Vytautė Pabiržytė 21:00 Kaunas 4. Rimvydas Alminas 38:15 Raseiniai
5. Auksė Linkutė 21:18 Šiauliai 5. Aurimas Rimkus 38:33 Šiauliai
6. Aistė Labanauskaitė 21:32 Šiauliai 6. Paulius Bieliūnas 39:23 Marijampolė

 

1 JŪRMYLĖ 1 JŪRMYLĖ
MOTERYS VYRAI
Vardas, pavardė Rezultatas Miestas
Vardas, pavardė Rezultatas Miestas
1. Hanna Paferava 7:21 Baltarusija 1. Darius Petkevičius     6:15 Marijampolė
2.Kamilė Vaidžiulytė 7:22 Kaunas 2. Benediktas Mickus    6:20 Klaipėda
3. Aurika Balsytė 7:24 Šiauliai-Kelmė 3. Lukas Tarasevičius     6:23 Švenčionių raj. Alytus

 

JAUNUOLĖS JAUNUOLIAI
Vardas, pavardė Rezultatas Miestas
Vardas, pavardė Rezultatas Miestas
1. Kamilė Vaidžiulytė 7:22  Kaunas 1. Maksims Sinčukovs 6:27 Liepaja
2. Aurika Balsytė 7:24  Šiauliai-Kelmė 2. Edvins Vilde 6:28 Klaipėda
3. Akvilė Morkūnaitė 7:47  Šiauliai 3. Ernestas Danilovas 6:37 Kelmė

 

JAUNĖS JAUNIAI
Vardas, pavardė Rezultatas Miestas
Vardas, pavardė Rezultatas Miestas
1. Ugnė Žvinklytė 7:17 Klaipėda 1. Giedrius Valinčius 6:17 Marijampolė
2. Patricija Cirule 7:19 Ryga 2. Rojs Puks 6:25 Liepaja
3. Greta Karinauskaitė 7:22 Šiauliai 3. Edvinas Jurkus 6:32 Šiauliai

 

JAUNUTĖS JAUNUČIAI
Vardas, pavardė Rezultatas Miestas
Vardas, pavardė Rezultatas Miestas
1. Marija Jekobsone 7:20 Kaunas 1. Justas Budrikas 6:45 Šilutė
2. Meda Repšytė 7:42 Kaunas 2. Arsenijs Kadiševs 6:45 Ryga
3. Kamilla Vanadzina 7:48 Ryga 3. Justas Sažinas 6:46 Švenčionių raj.

 

MERGAITĖS BERNIUKAI
Vardas, pavardė Rezultatas Miestas
Vardas, pavardė Rezultatas Miestas
1. Rebeka Draudinas 7:51 Ryga 1. Milosz Mierzejewski 7:17 Siedlce, Lenkija
2. Sibilla Vanazdina 8:01 Ryga 2. Mihails Filipovičs 7:19 Ryga
3. Amanda Eihmane 8:08 Ryga 3. Nedas Kasparas 7:20 Kelmė

 

0,5 JŪRMYLĖS 0,5 JŪRMYLĖS
MERGAITĖS BERNIUKAI
Vardas, pavardė Rezultatas Miestas
Vardas, pavardė Rezultatas Miestas
1. Aleksandra Volkāne 4:16 Ryga 1. Nikita Kazabekov 4:14 Klaipėda
2.Ruta Vagule  4:19  Liepaja 2. Ozols Toms 4:16 Ryga
3.Elza Veldmane  4:24  Liepaja 3. Jogaila Ruseckas 4:17 Klaipėda

Visus 2017 m. varžybų rezultatus rasite ČIA

Iki starto liko:
Partneris
Organizatoriai
Generalinis rėmėjas
Pagrindiniai rėmėjai
Informacinis rėmėjas