Jubiliejinė 20-oji Gintarinė jūrmylė vyks spalio 10 dieną

Atidarymas 12:35 val.

Varžybų pradžia 12:58 val.

Rezultatai 2020

 

3 JŪRMYLĖS
6 JŪRMYLĖS
MOTERYS VYRAI
Vardas, pavardė Rezultatas Miestas Vardas, pavardė Rezultatas Miestas
1. Yekaterina Kornyenko 18:55 Minskas 1. Siarhei Platonov 34:04 Mogiliovas
2. Vaida Žūsinaitė-Nekrošienė 19:06 Alytus 2. Wachira Ibrahim Mukunga 34:07 Kenija
3. Monika Bytautienė 19:10 Vilnius 3. Mykola Lukhymchuk 34:11 Ukraina
4. Loreta Kančytė 19:15 Kaunas 4. Remigijus Kančys 35:12 Kaunas
5. Viktorija Varnagirytė 19:39 Vilkaviškis 5. Yury Kaptserau 35:56 Mogiliovas
6. Tatsiana Shabanava 20:02 Mogiliovas 6. Jaunius Strazdas 36:56 Vilnius

 

1 JŪRMYLĖ 1 JŪRMYLĖ
MOTERYS VYRAI
Vardas, pavardė Rezultatas Miestas
Vardas, pavardė Rezultatas Miestas
1. Andra Tamašauskaitė 7:21 Druskininkai 1. Illia Karnavuknau     5:57 Mogiliovas
2. Meda Repšytė 7:22 Šiauliai/Tauragė 2. Lukas Tarasevičius    6:07 Alytus
3. Ramunė Klybaitė 7:34 Pakruojis 3. Robertas Vališauskas     6:18 Šiaulių r.

 

JAUNUOLĖS JAUNUOLIAI
Vardas, pavardė Rezultatas Miestas
Vardas, pavardė Rezultatas Miestas
1. Meda Repšytė 7:22  Šiauliai/Tauragė 1. Justas Sažinas 6:24 Švenčionių r.
2. Augustė Žikaitė 7:40  Kauna-Raseiniai 2. Justas Budrikas 6:32 Šilutė
3. Eglė Vaituliavičiūtė 7:50  Vilnius 3. Tomas Bačiulis 6:42 Šiauliai

 

JAUNĖS JAUNIAI
Vardas, pavardė Rezultatas Miestas
Vardas, pavardė Rezultatas Miestas
1. Karolina Bliujūtė 7:40 Vilnius 1. Erik Černiavski 6:35 Švenčionių raj.
2. Ana Borunova 7:54 Vilnius 2. Nojus Katkauskas 6:36 Klaipėda
3. Meda Gasickaitė 8:03 Šiauliai 3. Deividas Rastokas 6:37 Šiaulių r.

 

JAUNUTĖS JAUNUČIAI
Vardas, pavardė Rezultatas Miestas
Vardas, pavardė Rezultatas Miestas
1. Goda Šiaudvytytė 8:10 Šilutė 1. Mažvydas Paleckas 7:02 Vilnius
2. Regvita Gackaitė 8:12 Šiauliai/Elektrėnai 2. Valentas Mockus 7:03 Klaipėda
3. Eleonora Višnevskytė 8:18 Vilnius 3. Joris Dėdinas 7:07 Klaipėda

 

MERGAITĖS BERNIUKAI
Vardas, pavardė Rezultatas Miestas
Vardas, pavardė Rezultatas Miestas
1. Adrija Jokubauskaiė 8:18 Šiauliai 1. Artemij Dmitrenko 7:36 Klaipėda
2. Felisitė Feimantaitė 8:23 Šiauliai 2. Nojus Minevičius 7:48 Marijampolė
3. Viltė Bubinaitė 8:30 Vilnius 3. Airidas Simanavičius 7:49 Marijampolė

 

0,5 JŪRMYLĖS 0,5 JŪRMYLĖS
MERGAITĖS BERNIUKAI
Vardas, pavardė Rezultatas Miestas
Vardas, pavardė Rezultatas Miestas
1. Evija Bertašiūtė 4:51 Kaunas 1. Dovydas Rimas 4:20 Vilnius
2. Fausta Liebaitė  4:59  Kelmė 2. Rėjus Mačius 4:33 Naujoji Akmenė
3. Sofija Pantu  5:04  Klaipėda 3. Danielius Grikšas 4:40 Šilutė

Gintarinė jūrmylė 2020 REZULTATAI 

 Gintarinė Jūrmylė 2019 REZULTATAI

Gintarinė jūrmylė 2018 rezultatai

Gintarinė jūrmylė 2017 rezultatai

 

Iki starto liko:
Partneris
Organizatoriai
Pagrindiniai rėmėjai
Didieji rėmėjai
Informacinis rėmėjas